Wil je leren duiken?

Wil je leren duiken?
Mijn duikvereniging Calypso uit Leiden start in februari, maart en april met de duikopleiding NOB/CMAS 1* Open water.
De opleiding duurt ongeveer 4 maanden en kost 255 euro.De opleiding is op woensdagavond in zwembad de Zijl in Leiden en een paar keer op een weekenddag in Zeeland. Je hoeft geen lid te worden van de vereniging.
Met de opleiding heb je een internationaal erkend duikbrevet. Als jij interesse hebt of als je iemand kent die wil leren duiken, dan is dit het moment.
De opleidingen zijn in normaal tempo voor juli (zomervakantie) afgerond. Geef je op of kom eerst eens langs voor een proefduik!

kijk hier voor meer informatie:
http://www.lovcalypso.nl/informatie/verenigingszaken/kosten
of mail naar: secretaris@lovcalypso.nl

Calypso verzorgt ook vervolgopleidingen die je ook na bijvoorbeeld je PADI of SSI brevet kan starten:
NOB/CMAS 2* Advanced Open Water (start in februari en kost Eur 270,-),
NOB/CMAS Specialisatie redden,
NOB/CMAS 3* Dive Master
en verder nog een groot aantal specialisaties.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s